Herhaling themadag: Snippervoorzieningen of financiële voordelen voor personen met een handicap

Met méér dan 100 inschrijvingen werd ons duidelijk gemaakt dat er nog veel vragen zijn over welke snippervoorzieningen of financiële voordelen er bestaan voor personen met een beperking, maar ook over wat het nieuwe PDF-decreet nu precies inhoudt.

Aan de hand van een duidelijke powerpointpresentatie konden Alexander Leysen en Patrik Claes al heel wat vragen beantwoorden. De deelnemers luisterden geboeid naar onze gastsprekers. Gelukkig was er nog voldoende ruimte voor vragen, want hiervan werd gretig gebruikgemaakt. Ook vanuit het publiek kwamen er verschillende interessante tips die we dan ook graag met jullie delen.

Herhaling themadag 19 november 2016: Snippervoorzieningen of financiële voordelen voor personen met een handicap – verschenen in NM110 

Verslagen presentaties: