Spierziekten Vlaanderen is fier op zijn ijverige vrijwilligers tijdens het Palingfestival 2018

Dankjewel vanwege Spierziekten Vlaanderen

Pinksteren staat in mijn gezin al jaren in het teken van het Palingfestival in Mariekerke. Ook dit jaar waren wij weer van de partij om drie dagen het beste van onszelf te geven en zo een mooi bedrag te verdienen voor Spierziekten Vlaanderen.

Wij doen dat natuurlijk niet alleen! Gelukkig maar.

Ook dit jaar konden we weer rekenen op de hulp van leden en sympathisanten. En hoewel het hard werken is maken we ook veel plezier. Heb je daarom ook zin om eens een jaartje mee te doen? Gewoon even melden bij mij via Carina.verdonck@live.be.

Bedankt aan iedereen die dit jaar heeft meegewerkt en ik hoop jullie te zien op het medewerkers etentje in november. Die uitnodiging volgt nog.

Carina Verdonck en Luc Vennekens

Wat houdt het vrijwilligerswerk precies in voor onze vrijwilligers? Je kan je opgeven voor hulp voor bijv. het opdienen en afruimen, paling bereiden, keukenhulp, afwas, bar, begeleiding op de toeristische tram/boot … Allemaal taken in een tof team en een fantastische sfeer + voor het goede doel!