Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Online ontmoetingsmoment voor onze diagnosegroep voor Charcot-Marie-Tooth (CMT)

11/03/2021 van 19:30 tot 20:30

Onze virtuele infosessie op donderdag 4 februari met een update over CMT door Prof. Dr. Timmerman, de uiteenzetting van Dany over ECMTF en Alexander rond federale tegemoetkomingen bleek een schot in de roos. 36 personen schreven zich hiervoor in. Het leek ons daarom zinvol om daarnaast ook een ‘online babbel’ te organiseren om op een informele virtuele manier gedachten, tips en vragen uit te wisselen met elkaar.  

Wij nodigen jou dus vriendelijk uit voor ons virtueel ontmoetingsmoment met mensen waarmee je niet veel woorden hoeft te zeggen om elkaar te begrijpen. 

Wanneer? Donderdag 11 maart 2021 
Startuur: 19u30 – Einduur: ± 20u30 

Wil je deelnemen aan deze online praatgroep?
Schrijf je dan in via karin.moons@spierziektenvlaanderen.be, met als mededeling: inschrijving online ontmoetingsmoment CMT. 

Hoe deelnemen? 
Dit online event wordt enkel aangeboden aan onze leden van Spierziekten Vlaanderen vzw.
Om deel te nemen klik je op de link in de mail die je van ons ontvangt na je inschrijving. 

Groetjes en hopelijk tot onze virtuele ontmoeting,
Alexander Leysen, verantwoordelijke diagnosegroep CMT 

i.s.m. Dany Maes, ECMTF 

Voor technische ondersteuning kan je terecht bij Karin Moons, karin.moons@spierziektenvlaanderen.be, 0478 65 36 43.  

Online ontmoetingsmoment voor onze diagnosegroep voor Charcot-Marie-Tooth (CMT)

Gegevens

Datum:
11/03/2021
Tijd:
19:30 tot 20:30
Evenement Categorie:

Locatie

ONLINE TEAMS

Organisator

Diagnosegroep Charcot-Marie-Tooth (CMT) Spierziekten Vlaanderen